Historia o nas – Żywiołowe śniadanie

Warto, więc sięgnąć po “żywiołowe śniadanie”, które jest smaczne oraz zdrowe, bazuje  na diecie św. Hildegardy a wzbogacony przez nas skład sprawia, że śniadanie jest pełniejsze oraz bardziej smaczne…

Kilka słów o mnie i żywiołowym śniadaniu.

Zapewne wielu z Was sięgało po różne diety. Wprowadzając znaczące zmiany żywieniowe na dłuższy bądź krótszy okres czasu.

Następnie się poddawało z przyczyn prostych takich jak lenistwo, brak motywacji a czasem zwyczajnie brakowało kilku godzin w dobie między pracą a snem.

2017

Nasza historia nie odbiega od większości rodzin, które dbają o zdrowy tryb życia.

Zawsze staraliśmy się dbać oto, aby posiłki były bogate w witaminy. Nigdy nie jedliśmy za dużo i z przesadą. W którąkolwiek ze stron słono-słodkich.Mimo to w 2017 r. będąc na badaniach okazało się, że jestem chory – nowotwór złośliwy.

W tym momencie zacząłem bardzo dużo czytać na temat mojego nowotworu i jak skutecznie z nim wygrać. Poza wyborem bardzo dobrej kliniki onkologicznej w Gliwicach. Postawiłem na jedzeniu a dokładnie na dietę św. Hildegardy, czyli między innymi dania orkiszowe.

O mnie…

Niegdyś byłem człowiekiem, który zawsze działał na wielu frontach w latach swojej świetności i największej aktywności zawodowej prowadziłem pięć firm z różnych branż. Co za tym idzie stres, nerwy, czy też problemy były moim chlebem powszednim a jedzenie odpowiedzią na nie.

Jak widać po 25 latach bycia przedsiębiorcą obrodziło to negatywnymi wynikiem badań. Z przekonaniem, że zdrowe jedzenie oraz przedłożenie produktów niższego rzędu na produkty, w których stawia się na jakość jest niezbędne.

Spowodowało, że udało mi się pokonać chorobę, dlatego pragnę podzielić się moim śniadaniem bazującym na płatkach orkiszowych, morwie, migdałach oraz malinach. 

Nasi pierwsi odbiorcy

Na początku odbiorcami moich produktów była najbliższa rodzina oraz znajomi.

Ze względu na to że mam pięcioro wnucząt. W przedziale wiekowym od 8 miesięcy do 3 lat. Płatki śniadaniowe robiłem z myślą o tym, aby dzieciaki to jadły.

W skutku przerodziło się to w sytuacje, w której moje dzieci systematycznie prosiły o większą ilość płatków.

Z czasem zaczął im robić bigpack po 10 kg i postanowiłem sprzedawać mój produkt do szerszego grona, dlatego wprowadzam sprzedaż. Zachęcam osoby, którym zależy na zdrowym żywieniu do zakupu!

Co to jest żywiołowe śniadanie?

  • płatki orkiszowe,
  • morwa, migdały, maliny ,
  • bertram ,galgant, 
  • babka płesznik
  • mąka z kasztanów jadalnych

Zapomniany orkisz

Pszenica orkiszowa potocznie nazywana szpelcem bądź orkiszem. Była jednym z najbardziej popularnych zbóż uprawianych w średniowieczu.

Obecnie nie jest pszenicą dominującą w diecie człowieka, dlatego nasze płatki śniadaniowe są wzbogacone o orkisz, który został przez ostatnie pokolenia całkowicie zapomniany. 

Wartość Odżywcza

Samo zdrowie

Każdy człowiek chce żyć w zdrowiu oraz szczęściu,

ze względu na to warto żywić się tak, aby, czerpiąc z przysłowia

w zdrowym ciele, zdrowy duch” brać benefity z życia .

Odpowiednia dieta daje człowiekowi siłę oraz spokój ducha, niezbędne elementy w życiu codziennym.

Warto, więc sięgnąć po “żywiołowe śniadanie”, które jest smaczne oraz

zdrowe, bazuje  na diecie św. Hildegardy a wzbogacony przez nas skład

sprawia, że śniadanie jest pełniejsze oraz bardziej smaczne.

Żywiołowe śniadanie jest polecane:

  • dorosłym,
  • dzieciom,
  • matką w ciąży,
  • osobom chorym na nowotwór bądź inne choroby; przewlekłe przeziębienia.
  • Produktu nie powinny stosować osoby uczulone na jakikolwiek składnik zawarty w płatkach. 

ULOTKA

1/2
2/2

Produkt do nabycia w Elemels Planet

Ciekawostki

Cynamon- zwalcza niewłaściwe soki , zaburzenia regulacji hormonalnej , zaburzenia przemiany materii, cukrzyce; ważna przyprawa kuchenna !

Galgant- zagrzewa, jest na bóle żołądka , osłabienie serca, stany wyczerpania, słabe krążenie, zmęczenie dolegliwości żołądkowo- jelitowe,zaburzenia ukrwienia.

Orkisz- wzmacnia, odkwasza

Mąka kasztanowa- wzmacnia serce, śledziony i serce, przy osłabieniu koncentracji, rozgrzewa.

Produkt do nabycia w Elemels Planet i polecamy do tego nasze kubki.